Allwinner A133 FRP kaldırma

• Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    admin
    Anahtar yönetici

Allwinner A133 FRP Kaldırma

FRP (Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Koruması), Google tarafından Android cihazlarda çalıntı veya kayıp durumunda yetkisiz sıfırlamayı engellemek için geliştirilmiş bir güvenlik özelliğidir. Cihazınızdaki FRP kilidi etkinse, Google hesabınızla oturum açmadan cihazınızı sıfırlayamazsınız.

Allwinner A133 işlemcili bir cihazda FRP kilidini kaldırmak için birkaç yöntem kullanılabilir:

1. Google Hesabınızı Kullanma:

• Cihazınızda internet bağlantısı olduğundan emin olun.
    • Ayarlar > Hesaplar > Google’a gidin.
    • Google hesabınızı seçin ve “Hesabı Sil” seçeneğine dokunun.
    • Cihazınızı yeniden başlatın ve kurulum sırasında Google hesabınızla oturum açmayın.

2. SP Flash Tool Kullanma:

• SP Flash Tool yazılımını bilgisayarınıza indirin ve kurun.
    • Cihazınızın USB sürücülerini bilgisayarınıza kurun.
    • Cihazınızı kapatın ve “Download Modu”na girin.
    • SP Flash Tool’u açın ve Scatter dosyasını yükleyin.
    • “Format” seçeneğine tıklayın ve “Format All + Download” seçeneğini seçin.
    • İşlem tamamlandıktan sonra cihazınızı yeniden başlatın.

3. Üçüncü Taraf Yazılım Kullanma:

• FRP Bypass APK gibi üçüncü taraf yazılımları kullanarak FRP kilidini kaldırmayı deneyebilirsiniz.
    • Bu yöntemler her zaman işe yaramayabilir ve cihazınıza zarar verebilir.
    • Bu yöntemleri kullanmadan önce riskleri göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

• FRP kilidini kaldırmadan önce cihazınızdaki tüm verileri yedeklemeniz önemlidir.
    • Bu işlemler cihazınızdaki garantiyi geçersiz kılabilir.
    • Bu işlemleri yaparken dikkatli olun ve herhangi bir hata yapmamaya özen gösterin.

Ek Bilgiler:

• FRP kilidi hakkında daha fazla bilgi için Google’ın resmi yardım sayfasına bakabilirsiniz: URL Google FRP Yardım
    • Allwinner A133 işlemcili cihazlar için özel forumlar ve web siteleri, FRP kilidi kaldırma konusunda daha fazla bilgi ve yardım sağlayabilir.

Umarım bu bilgiler Allwinner A133 işlemcili bir cihazda FRP kilidini kaldırmanıza yardımcı olur.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.