Oppo Yeni QcomMtk Sürücü V3.1.9


Etiket: 

 • Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1540
  admin
  Anahtar yönetici

  Neden Mediatek USB Sürücülerine Ihtiyacınız Var?

  MediaTek USB VCOM sürücüsü veya MTK VCOM sürücüsü olarak da adlandırılan MTK USB sürücüsü, bir USB kablosuyla bağlandığında bilgisayarınızın Mediatek destekli cihazları tanımasını ve onlarla iletişim kurmasını sağlayan bir yazılım paketidir. Aygıt yazılımını yanıp sönen, dosyaları aktarın ve MediaTek cihazlarında diğer görevleri gerçekleştirmek için önemli bir bileşendir.

  Oppo Yeni QcomMtk Sürücüsü

  QcomMtk_Sürücü_Kurulum_3.1.9 İndir

  QcomMtk_Sürücü_Kurulum_3.0.9 İndirme

  QcomMtk_Sürücü_Kurulum_3.0.5.1 İndir

   

  Bilgisayarınıza MTK USB sürücüleri yüklemek için şu genel adımları izleyin

  Adım 1: MTK USB sürücü paketini indirin. Cihazınız ve işletim sisteminizle uyumluluğu sağlamak için mevcut en son sürümü indirmeniz önerilir.

  Adım 2: İndirilen sürücü dosyasını bulun ve içeriğini bilgisayarınızdaki bir klasöre çıkarın. sürücü yükleyici dosyasını görebileceksiniz.

  Adım 3: Sürücüye sağ tıklayın ve Yükle’yi seçin. Şimdi MTK USB Sürücüsünü kurmak için ekrandaki talimatları izleyin.

  Adım 4: Şimdi İleri Düğmesine tıklayın. Şimdi, Kabul ediyorum’a tıklayın, ardından ileri’ne tıklayın. İleri’ye tıkladıktan sonra, ardından bitişe tıklayın.

  Adım 5: Kurulum tamamlandıktan sonra, herhangi bir hata veya uyarı olmadan Aygıt Yöneticisi’nde MediaTek cihaz girişini görmelisiniz.

  Tebrikler! MTK USB sürücüsünü bilgisayarınıza başarıyla yüklediniz. Artık USB bağlantısı aracılığıyla MediaTek destekli cihazınızla etkileşim kurmak için çeşitli araçlar ve yazılımlar kullanabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.