Qualcomm USB QDloader 9008 Sürücüsünü İndirin

• Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    admin
    Anahtar yönetici

Neden Qualcomm USB Sürücülerine Ihtiyacınız Var?

Qualcomm USB sürücüsü, Qulacomm destekli aygıtları USB üzerinden bir bilgisayara bağlamak için gereken belirli bir sürücü paketini ifade eder. Bu sürücüler, cihaz ile bilgisayar arasındaki iletişimi sağlayarak dosya aktarma, aygıt yazılımını yanıp sönme ve usb tethering’yi etkinleştirme gibi görevlere izin verir.

Qualcomm Sürücüleri v3.1.9 İndir

Qualcomm Auto USB Sürücü yükleyici 32 Bit İndirme

Qualcomm Auto USB Sürücü yükleyici 64 Bit İndirme

Qualcomm-Driver.zip İndirme

Qualcomm USB sürücülerini bilgisayarınıza yüklemek için şu genel adımları izleyin.

Adım 1: Bilgisayarınızın CPU mimarisine (32-bit veya 64-bit) karşılık gelen Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 sürücülerini indirebilirsiniz.

Adım 2: Sürücü paketi indirildikten sonra dosyayı bulun ve gerekirse içeriğini çıkarın.

Adım 3: Qualcomm destekli cihazınızı bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın.

Adım 4: Bilgisayarınızdaki Cihaz Yöneticisini açın. Bunu Windows’ta yapmak için Başlat düğmesine sağ tıklayın ve “Aygıt Yöneticisi”ni seçin. macOS’ta, “Sistem Tercihleri”ne gidin ve “Ağ” veya Donanım’a tıklayın.”

Adım 5: Bilgisayarınızdaki Cihaz Yöneticisinde, “Taşınabilir Cihazlar”, “Diğer cihaz” veya “Evrensel Seri Veri Yolu denetleyicileri” bölümünün altında bağlı Qualcomm cihazınızı arayın. Ünlem işaretiyle veya “Bilinmeyen cihaz” kategorisi altında listelenebilir.

Adım 6: Cihaza sağ tıklayın ve “Sürücüyü güncelle” veya “Özellikler”i ve ardından “Sürücüyü güncelle”yi seçin.

Adım 7: Sürücü yükleme sihirbazında, sürücüler için bilgisayarınıza göz atmayı seçin.

Adım 8: Qualcomm USB sürücü paketini çıkardığınız klasörü bulun ve seçin.

Adım 9: Kurulum işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin. Bu, kurulumu onaylamayı, hüküm ve koşulları kabul etmeyi veya imzasız sürücülerin kurulumuna izin vermeyi içerebilir.

Adım 10: Kurulum tamamlandığında, Qualcomm USB sürücüleri bilgisayarınıza başarıyla yüklenmelidir. Artık Qualcomm destekli cihazınızı USB üzerinden bilgisayarınızla kullanabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.