Samsung Android USB Sürücü


 • Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1543
  admin
  Anahtar yönetici

  Yalnızca Windows’ta Geliştirme Yapıyorsanız ve Bir Samsung Android Cihazını USB Üzerinden Geliştirme Ortamınıza Bağlamak Istiyorsanız Sürücüye İhtiyacınız Var.

  İNDİR

  Windows v1.7.59 için Samsung Android USB Sürücüsü

  (37.12MB) | 19 Ekim 2022

  Samsung Android USB Sürücüsünü yükleme adımları şunlardır:

  1. Samsung USB Sürücüsünü İndirin:

  Samsung USB Sürücüsünü resmi Samsung web sitesinden indirebilirsiniz. Özel Samsung cihazınız ve kullandığınız Windows sürümü için doğru sürücü sürümünü indirdiğinizden emin olun.

  2. Sürücüyü Yükle:

  Sürücüyü indirdikten sonra, indirilen dosyayı bulun ve kurulum yürütülebilir dosyasını çalıştırın. Sürücüyü bilgisayarınıza yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin.

  3. Android Cihazınızda USB Hata Ayıklamayı Etkinleştirin (isteğe bağlı):

  Samsung cihazınızı Android uygulama geliştirme veya hata ayıklama için kullanmayı planlıyorsanız, cihazınızın ayarlarının Geliştirici Seçenekleri bölümünde USB hata ayıklamayı etkinleştirmelisiniz. Geliştirici Seçeneklerine erişmek için “Ayarlar” > “Telefon hakkında”ya gidin ve “Yapı numarası”na 7 kez dokunun. Bundan sonra, ayarlar menüsünde Geliştirici Seçenekleri’ni bulabilir ve USB hata ayıklamayı etkinleştirebilirsiniz.

  4. Samsung Cihazınızı Bağlayın:

  Samsung Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlamak için bir USB kablosu kullanın. Bağladığınızda, cihazınızda USB hata ayıklamaya veya dosya aktarımına izin vermek için izin isteyen bir istem görebilirsiniz. Gerekli izinleri verdiğinizden emin olun.

  5. Bağlantıyı Doğrulayın:

  Samsung cihazınızı bağladıktan sonra, cihazın tanındığından ve sürücü kurulumunun başarılı olduğundan emin olmak için Windows bilgisayarınızda Aygıt Yöneticisi’ni açın. Cihaz, Cihaz Yöneticisi’nde “Taşınabilir Cihazlar” veya “Samsung Android Telefon” altında görünmelidir.

  Samsung Android USB Sürücüsü başarıyla yüklendikten ve cihazınız bilgisayarınız tarafından tanındıktan sonra, dosya aktarabilmeli, hata ayıklama oturumları çalıştırabilmeli ve cihazınız ile bilgisayarınız arasında sorunsuz bir şekilde diğer görevleri gerçekleştirebilmelisiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.